Wsparcie

Podaruj 1,5 % na dzieła związane z Męczennikami z Pariacoto

Uzyskane pieniądze z 1,5% przeznaczymy na spotkania edukacyjne i warsztaty z młodzieżą peruwiańską. Zebrane środki pozwolą utworzyć fundusz wspomagający pracę z młodymi ludźmi, przekazywanie wiadomości o męczennikach z Pariacoto –  bł. Michale Tomaszku i bł. Zbigniewie Strzałkowskim, realizowanie projektów informujących o ich życiu i działalności, wspomaganie misji franciszkańskiej w Pariacoto, dofinansowywanie inicjatyw kulturalnych związanych z męczennikami.

Ta działalność, prowadzona przez franciszkanów w Peru, jest możliwa dzięki waszej ofiarności. Dlatego cieszymy się, że dzięki pomocy franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce, możemy prosić Was o wsparcie w postaci przekazania nam 1,5% podatku dochodowego. Twoja pomoc ma ogromne znaczenie dla młodych ludzi w Peru.

Praca Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto to szereg spotkań z ludźmi, rozmów przez telefon, nieustanna kampania promująca styl życia i działania pierwszych polskich błogosławionych misjonarzy męczenników, którzy zostali zamordowani w Peru 9 sierpnia 1991 r. Ich misja ciągle trwa, a świadczą o tym liczne listy nadsyłane do Biura z prośbą o informację o nich, obrazki, publikacje

 

Jak przekazać 1,5% na edukację młodzieży w Peru?

W rozliczeniu podatkowym należy wpisać numer OPP – KRS 0000397954 , a jako cel szczegółowy wpisać: MĘCZENNICY 35

Rozliczenia on-line można dokonać za pomocą strony Fundacji Brat Słońce:

Link:

https://www.e-pity.pl/pit-online/?opp=0000397954&ogid=40192

 

Pamiętaj, aby wpisać cel szczegółowy: MĘCZENNICY 35

 

Dziękujemy Wam za okazane wsparcie i przekazanie 1,5%. Za naszych darczyńców modlimy się przez wstawiennictwo bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka.

Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz kanału na YouTube.com:

www.facebook.com/meczennicy.pariacoto

www.youtube.com/MichaliZbigniew