Relikwie II Stopnia

Relikwie II Stopnia

RELIKWIE_II STOPNIA

Każdy może otrzymać obrazek z relikwiami II stopnia „ex indumentis”, czyli cząstkami z ubrań bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka – Męczenników z Pariacoto, wyniesionych na ołtarze 5 grudnia 2015 r. w Chimbote (Peru).

Obecnie obrazki z relikwiami II stopnia błogosławionych Męczenników z Pariacoto są dostępne w 9 wersjach językowych: polskiej, japońskiej, francuskiej, słowackiej, litewskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej.

Jak otrzymać taką relikwię?

Wystarczy wysłać na poniższy adres list, w którym należy umieścić drugą kopertę z wyraźnie napisanym swoim adresem i naklejonym znaczkiem pocztowym (UWAGA: proszę tej koperty w środku nie zaklejać).

Po otrzymaniu listu, wyjmiemy taką gotową kopertę z Twoim adresem i z przyklejonym znaczkiem, włożymy tam obrazek z relikwiami błogosławionych męczenników z Pariacoto i odeślemy z powrotem.

Do koperty dołączymy również książeczkę z informacjami o męczennikach z Pariacoto, o możliwości przekazania 1% podatku, o dziełach naszej franciszkańskiej prowincji. W książeczce znajduje się także modlitwa o uproszenie łask za wstawiennictwem męczenników z Pariacoto.

Adres:

Kuria Prowincjalna Franciszkanów
„RELIKWIE”
ul. Żółkiewskiego 14
31 – 539 KRAKÓW

Dodatkowych informacji udziela Biuro Promocji kultu Męczenników z Pariacoto:
tel. 12 42 86 111 kom. +48573330313
e-mail:  meczennicy@franciszkanie.pl