Głos z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto – odcinek 121 (Parafia pw. św. Małgorzaty Marii w Algonquin IL, USA)

Głos z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto – odcinek 121 (Parafia pw. św. Małgorzaty Marii w Algonquin IL, USA)

Odcinek Algonquin

W dniach od 16 do 19 grudnia 2022 r. w Parafii pw. św. Małgorzaty Marii w Algonquin IL, w USA odbyły się rekolekcje adwentowe  „Z męczennikami z Pariacoto czekamy na przyjście Zbawiciela”. Rekolekcje głosił o. Dariusz Gaczyński OFMConv, a słowo o męczennikach mówił br. Jan Hruszowiec OFMConv, Promotor Kultu Męczenników z Pariacoto. Było t już ostatnie miejsce w ramach adwentowej pielgrzymki z relikwiami męczenników z Pariacoto po USA w tym adwencie. W czasie rekolekcji o. Dariusz obchodził imieniny. Waz z parafianami z Algonquin IL składamy Ojcu serdeczne życzenia opieki Maryi Niepokalanej i wielu łask Bożych na kapłańskiej i franciszkańskiej drodze powołania.

Krótką relację z rekolekcji można zobaczyć w 121 odcinku Głosu z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto.

Głos z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto – odcinek 121 (Parafia pw. Głos z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto – odcinek 121 (Parafia pw. św. Małgorzaty Marii w Algonquin IL, USA, 16-19.12.2022 r.)