Przekaż swój 1% na edukację młodzieży w Peru

Uzyskane pieniądze z 1% przeznaczymy na spotkania edukacyjne i warsztaty z młodzieżą peruwiańską. Zebrane środki pozwolą utworzyć fundusz wspomagający pracę z młodymi ludźmi, przekazywanie wiadomości o męczennikach z Pariacoto -  bł. Michale Tomaszku i bł. Zbigniewie Strzałkowskim, realizowanie projektów informujących o ich życiu i działalności, wspomaganie misji franciszkańskiej w Pariacoto, dofinansowywanie inicjatyw kulturalnych związanych z męczennikami.

Ta działalność, prowadzona przez franciszkanów w Peru, jest możliwa dzięki waszej ofiarności. Dlatego cieszymy się, że w tym roku, dzięki pomocy franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce, możemy prosić Was o wsparcie w postaci przekazania nam 1% podatku dochodowego.

Praca Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto to szereg spotkań z ludźmi, rozmów przez telefon, nieustanna kampania promująca styl życia i działania pierwszych polskich błogosławionych misjonarzy męczenników, którzy zostali zamordowani w Peru 9 sierpnia 1991 r. Ich misja ciągle trwa, a świadczą o tym liczne listy nadsyłane do Biura z prośbą o informację o nich, obrazki, publikacje. Z myślą o młodych ludziach z Peru, pozyskane środki z 1% chcemy przeznaczyć na edukację i formowanie młodych ludzi w duchu wartości franciszkańskich, a także pomoc materialną dla misi w Peru.

Jak przekazać 1% na edukację młodzieży w Peru

W rozliczeniu podatkowym należy wpisać numer OPP – KRS 0000397954 , a jako cel szczegółowy wpisać MECZENNICY 35

Rozliczanie on-line

Można również przy pomocy programu rozliczyć się on-line. W tym celu kliknij poniższy link, który przeniesie Cię na stronę Fundacji Brat Słońce na nasz cel szczegółowy:
MECZENNICY 35

Można to także uczynić bezpośrednio przez stronę Fundacji Brat Słońce, gdzie można uruchomić program e-pity. Z listy celów szczegółowych prosimy o wybranie celu MECZENNICY 35

Dziękujemy wam za okazane wsparcie i przekazanie 1%. Za naszych darczyńców modlimy się przez wstawiennictwo bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego.
Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz kanału na YouTube.com:

www.facebook.com/meczennicy.pariacoto

www.youtube.com/MichaliZbigniew

 

Comments are closed.