Męczennicy 35

Od tego roku, dzięki pomocy franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce jest możliwe przekazanie 1% na dzieła związane z Męczennikami z Pariacoto. Wystarczy w formularzu podatkowym wpisać KRS Fundacji Brat Słońce 0000397954 i podać cel szczegółowy: Męczennicy 35.
Na co przeznaczymy uzyskane w ten sposób środki? Idąc śladami bł. Michała Tomaszka i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego -męczenników z Pariacoto - chcemy docierać do młodzieży peruwiańskiej z wiadomościami i informacjami dotyczącymi ich życia i działalności.

Naszymi celami są:
- spotkania edukacyjne z młodzieżą peruwiańską
- warsztaty dotyczące życia i działalności męczenników z Pariacoto
- inicjatywy kulturalne związane z męczennikami z Pariacoto

Dzięki środkom pozyskanym z 1% będziemy mogli wspierać rozwój młodych ludzi. Dlatego prosimy Was o pomoc w realizacji tych zadań w postaci przekazania 1%.

Rozliczanie on-line
Można również przy pomocy programu rozliczyć się on-line. W tym celu kliknij poniższy link, który przeniesie Cię na stronę Fundacji Brat Słońce na nasz cel szczegółowy:
MECZENNICY 35

Można to także uczynić bezpośrednio przez stronę Fundacji Brat Słońce, gdzie można uruchomić program e-pity. Z listy celów szczegółowych prosimy o wybranie celu MECZENNICY 35

 

Comments are closed.