Głos z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto – Cud nawrócenia, poczęcia i narodzin – odcinek 32

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoła i klęka. Ciąża to błogosławieństwo, jedni są nim obdarowani szybko, inni czekają miesiącami, a czasem latami. Czas oczekiwania staje się z każdym miesiącem trudniejszy. Jednak chcemy powiedzieć tym wszystkim, którzy nadal czekają i tracą nadzieję, że warto walczyć, warto wierzyć!

Nasza historia zaczęła się w 2008 r., kiedy to wzięliśmy ślub i rozpoczęliśmy starania o poczęcie dziecka. Wydawało się nam, że to nic trudnego i szybko zostaniemy rodzicami. Po kilku miesiącach zaczęliśmy się zastanawiać, dlaczego się nam to nie udaje. Wychodziliśmy z założenia, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, nie jest ważny ludzki punkt widzenia, nie jest najważniejszy wkład lekarzy, w pierwszej kolejności powinniśmy w 100% zawierzyć Bogu. Jest to bardzo trudne, zwłaszcza, gdy widzi się, jak inni łatwo zostają obdarowani potomstwem.

Ukojenie znaleźliśmy w modlitwie i w założeniu, że jeśli Bóg zechce, to w odpowiednim czasie pojawi się w naszym małżeństwie dzieciątko....

Magda i Wojtek dzielą się z nami świadectwem cudu poczęcia i narodzin dziecka, jakiego doświadczyli za wstawiennictwem błogosławionych Michała i Zbigniewa Strzałkowskiego.  Zapraszamy do obejrzenia Ich świadectwa, które zamieściliśmy w 32 odcinku Głosu z Biura Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto:

LUBAWA – cud nawrócenia, poczęcia i narodzin - Głos z BPKMzP - odcinek 32

Świadectwo spisane jest dostępne tutaj:

Bóg czyni wszystko we właściwym czasie… Świadectwo orędownictwa błogosławionych Męczenników z Pariacoto

 

image_pdfimage_print

Comments are closed.